IVCA logo
Zpět

Výsledky závodů - 1 míle

Vysoká kola - originály - muži

místo číslo jméno příjmení země
1. P1 Josef Zimovčák Česká republika
2. 55 Marc Lebreton Francie
3. 123 Franz Seggl Rakousko
4. 45 Helmut Arnold Německo
5. 42 David Ruml Česká republika
6. 109 Richard Ettmüller Německo
7. 200 Faťa Grbavčic Česká republika
8. 29 Jan Šup Česká republika

Vysoká kola - repliky - muži

místo číslo jméno příjmení země
1. P1 Josef Zimovčák Česká republika
2. 130 Jiří Valenta Česká republika
3. 196 Jaroslav Kotrba Česká republika
4. 111 Johannes Reithmeier Německo

Vysoká kola - repliky - ženy

místo číslo jméno příjmení země
1. 105 Svatava Hrdá Česká republika
2. PA4 Hana Příleská Česká republika
3. 52 Blanka Wilbs Německo

Dreziny - muži

místo číslo jméno příjmení země
1. 187 Karol Lipovský Slovensko
2. PB1 Jiří Fiala Česká republika
3. P98 Ivan Křivánek Česká republika
4. 3 Glen Norcliffe Kanada
5. 193 Karel Spitzer Česká republika

Plášťová kola - cestovní - muži

místo číslo jméno příjmení země
1. 16 Radim Nakládal Česká republika
2. 187 Karol Lipovský Slovensko
3. 107 Antonín Jedlička Česká republika
4. 116 Dušan Mihel Česká republika

Plášťová kola - cestovní - ženy

místo číslo jméno příjmení země
1. 17 Zuzana Mezulianíková Česká republika
2. 176 Jana Škarková Česká republika
3. P18 Olga Kališová Česká republika
4. 30 Jana Šupová Česká republika
5. 158 Jana Deáková Slovensko

Plášťová kola - speciální - muži

místo číslo jméno příjmení země
1. 108 Tilman Wagenknecht Německo
2. 106 Martin Zbořil Česká republika
3. 118 Jean-Marc Ducommun Švýcarsko
4. 75 Olivier Rey Francie

Plášťová kola - speciální - ženy

místo číslo jméno příjmení země
1. 126 Maj-Britt Gottfridsson Švédsko
2. 129 Jarmila Černohousová Česká republika

Tandemy

místo číslo jméno příjmení země
1. 163 Stanislav Kalina Německo
1. 24 Stanislav Cink Česká republika
2. 168 Jiří Uhlíř Česká republika
2. 144 Sonny Soeng Indonesie
3. 29 Jan Šup Česká republika
3. 30 Jana Šupová Česká republika

Děti do 15 let

místo číslo jméno příjmení země
1. 24 Mads Mikkelsen Dánsko
2. PB4 Dominik Valeš Česká republika
3. 141 Anna Valentová Česká republika
4. 60 Malo Morvan Česká republika
5. 194 Vojtěch Valenta Česká republika
6. X1 Jan Balík Česká republika
6. PB3 Kamila Fialová Česká republika
cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache