IVCA logo
Zpět

Mistrovství světa má první vítěze

Ve čtvrtek večer proběhlo první vyhlášení vítězů závodu na 100 mil. Skvělá nálada ve sportovní hale napovídala o tom, že myšlenka pořadatelů se naplnila.

Celý závod končil v po osmnácté hodině večer. Při večerním programu ve sportovní hale proběhlo vyhodnocení celé jízdy. Odznak i diplom dostali všichni, kteří ujeli alespoň 25 mil (tzn. 40 km – 2 okruhy trasy). O to větší obdiv sklidili závodníci, kteří soutěžili také s časem. Nejvíce ceněným úspěchem byl výkon pana Jiřího Valenty, který na vysokém kole zdolal 100 mil v čase 6 hodin 42 minut 12 vteřin.

Večerní program zpestřil jednak folklor v podání místního Dětského folklorního souboru Štěpnička, ale své umění předvedly také gymnastky ze Sportovního klubu moderní gymnastiky Veselí nad Moravou. K tanci i poslechu hrála country hudba Eldorádo. Reje na vysokých kolech, které obdivovali všichni přítomní, předvedl Český klub velocipedistů.

cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache cache